- Dr. Dorota Szwarc-Szczubiał

Idź do spisu treści

Menu główne

Bezoperacyjny liftig twarzy Happy Lift
 Zabieg Happy Lift to zabieg z wykorzystaniem specjalistycznych nici. Zdecydowanie różni się on od tradycyjnego, bardzo inwazyjnego liftingu twarzy. Nie chodzi tu o rezultaty, ponieważ efekt zabiegu jest zbliżony do tego, jaki możemy uzyskać za pomocą tradycyjnego liftingu. W przypadku naszej metody zabieg jest minimalnie inwazyjny, a czas rekonwalescencji jest bardzo krótki. W zasadzie dzień po zabiegu pacjentka może wracać do normalnego życia.
W trakcie zabiegu, za pomocą specjalnych kaniuli wprowadzamy pod skórę nici chirurgiczne, które posiadają mikroskopijne haczyki o unikalnej długości oraz gęstości. Funkcjonują one jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne - pełnią one funkcję rusztowania.
                     
Z czasem nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie po 12-15 miesiącach od zabiegu, a pozytywne efekty dla skóry utrzymują się przez okres aż 5-6 lat. Zastosowanie nici Happy Lift jest zalecane szczególnie osobom w wieku od 30 do 60 lat, które chcą odmłodzić swoją twarz, a zarazem uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego.

 
Cały zabieg trwa zaledwie 15 do 40 minut. Nici stosowane w metodzie Happy Lift posiadają znak jakości i bezpieczeństwa CE oraz pozwolenie na stosowanie tego produktu od Ministerstw Zdrowia i wielu innych władz na całym świecie.
 
Różne rodzaje nici Happy Lift są dostosowane do kilku różnych technik zabiegu w zależności od miejsca implantacji na skórze pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego