- Dr. Dorota Szwarc-Szczubiał

Idź do spisu treści

Menu główne

Dermapen

              DERMAPEN® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w  głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu DERMAPEN® jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w  zabiegach mezoterapii.
Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w  DERMAPEN® zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w  skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i  dyskomfort pacjentów.

         Zastosowanie:
widoczne spłycenie zmarszczek
pogrubienie skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu
zmniejszenie widoczności  porów
leczenie rozstępów
leczenie blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych
leczenie łysienia

Zalety stosowania:
krótki czas zabiegu
 automatyczna kontrola głębokości iniekcji
 mniejszy ból i  większy komfort zabiegu dla pacjenta
 krótszy czas rekonwalescencji
 łatwość obsługi
 sterylność zabiegu (wymienne igły)


Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN® jest nie tylko bardziej efektywny i  bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w  mezoterapii. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN® znacząco skraca również czas leczenia i  powrotu pacjenta do codziennych czynności.
Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w  przypadku derma-roller’ów i  mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i  igły, tzw. techniką nappage.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego